צור קשר

עיגולים שחורים מסביב לעיניים

בית > מגוון הטיפולים > עיגולים שחורים מסביב לעיניים
 
מבצע מאיר עיניים ! בהזמנת טיפול למילוי עיניים בקליניקה עד ה-30.11.18, תקבלי את המזרק השני ב-40% הנחה - לפרטים התקשרו: 03-9600-338 או צרו קשר דרך האתר

עיגולים שחורים, שקעים ושקיות. זה עניין אסתטי של ממש באזור העיניים, תופעה מוכרת בקרב צעירות ומבוגרות כאחד. לעתים תופעות אלה נובעות מגנטיקה והשפעות סביבתיות; לפעמים מדובר בעקבות הגיל והשנים שחולפות.

העולם שבו אנו חיים השתנה, והיום כבר ניתן בכל גיל להיראות צעירות עירניות מטופחות ורעננות - בטיפול קסום ובטוח של כ15 דקות בלבד, ניתן לפתור את הבעיה ולהעלים נזקים שמלווים אותך למשך שנים !

העור שמתחת לעיניים וסביבן הוא עור דק ועדין – ולכן מועד יותר להתקמט, לצנוח ולסבול מהידלדלות של רקמת השומן התת-עורית. למרבה המזל, במלחמה נגד השפעות הזמן, נרשם ניצחון לחומצה היאלורונית (היאלורונן) גם באזור זה של הפנים. הזרקת חומצה היאלורונית מטפלת בכל התופעות הללו – והופכת את המראה העייף שנגזר כתוצאה מהעיניים השקועות, הצללים הכהים, היובש וצניחת העור – למראה צעיר ורענן.

צרו קשר עוד היום עם ד"ר שירה אליאב , המומלצת על ידי החברות הגדולות והידועות בעולם בתחום האסתטיקה ותגלו עוד על הקסם הטיפולי נגד בעיית העיגולים השחורים והכהויות מתחת לעיניים

טיפול למילוי עיניים – איך בוחרים נכון?

בטיפול אסתטי למילוי עיניים, כמו בכל טיפול אחר, תמיד כדאי להפקיד את הפנים בידיים מיומנות של רופא מקצועי, מנוסה ואחראי.

הקפידו על בחירת חומצה היאלורונית איכותית, בעלת סמיכות ואלסטיות גבוהה, שהינה מאושרת ע"י ה- FDA (לדוג' ג'ובידרם ורסטילן) - מאפיינים אלה יבטיחו בעבורכם תוצאה אופטימלית שיכולה להחזיק למשך שנה-שנתיים ולפטור אתכן מהתלות בסרום וקונסילר.

דרשו שהטיפול יבוצע במחט "קנולה", מחט מאלחשת (מגיעה עם לידוקאין, חומר משכך כאבים), שמאופיינת בגמישות רבה וציפוי סיליקון ומותאמת במיוחד לטיפולים מסוג זה. בזכות הטכניקה החדשנית די לרוב בדקירה אחת להחדרת המחט לתוך העור. התכונות הייחודיות, כפי שבאות לידי ביטוי בגמישות ובציפוי הסיליקון, מאפשרות תנועה רכה וקלה בתוך העור ופיזור אחיד ושווה של החומר המוזרק.

הטיפול כולו נמשך כעשרים דקות, במהלכן מזריקים 1-2CC לשתי העיניים

או שהעיניים ישקעו, או שתתחילי להשקיע...


האם ישנן תופעות לוואי להזרקה?

הזרקות באזור העיניים אינן כרוכות בשטפי דם ותוצאת הטיפול ניכרת מיד בסיומו. לעתים תופיע בצקת קלה שחולפת מהר, אך בדרך כלל אין כל השפעה - מעבר לשיפור הרצוי במראה של האזור. הודות לעובדה שתופעות הלוואי קלות ביותר (אם הן בכלל מופיעות) - ניתן לשוב לשגרה מיד לאחר הטיפול, ללא מגבלות כלשהן.

מהי התדירות הרצויה של חזרה על הטיפול?
כאשר משתמשים בחומרים איכותיים וההזרקה מתבצעת על ידי רופא מיומן, התוצאות אמורות להישמר במשך כשנתיים. עמידות הטיפול תלויה גם בצורת ההזרקה ובכמות וסוג החומר שהוחדר לעור. 
 
ככל שמקדימים להתחיל עם הטיפול, מיד עם הסממנים המוקדמים של הגיל, כך גם התוצאה המושגת רצויה יותר. הטיפול נמצא יעיל ביותר גם כטיפול משלים לאחר ניתוחים פלסטיים, כמו מתיחת פנים ודומיהם.
מבצע מאיר עיניים ! בהזמנת טיפול למילוי עיניים בקליניקה עד ה-30.11.18, תקבלי את המזרק השני ב-40% הנחה - לפרטים התקשרו: 03-9600-338 או צרו קשר דרך האתר