בברכה,
צור קשר

ד"ר שירה אליאב

בית > ד"ר שירה אליאב
ד"ר שירה אליאב הוסמכה כרופאה [D.M.D] לפני למעלה מ-  10 שנים.
לאחר שנים רבות בהן עסקה בהליכים שיקומים וכירורגיים עדינים באזור הפנים, העמיקה את מומחיותה בתחום הרפואה האסתטית, וכיום בעלת התמחות ספציפית בתחום זה.
אל עולם הרפואה הגיעה מתוך תשוקה עזה ללימודי גוף האדם ולקחת חלק במערכת מצילת חיים.

זאת, יחד עם משיכתה מגיל צעיר לעולם האומנות, הציור, הפיסול והיצירה – הביאו אותה לחבר שני עולמות תוכן אלו לעולם אחד הרמוני של רפואה ואסתטיקה.
חלוף השנים, הניסיון וההתמחות בתחום האסתטיקה הרפואית, הביאו אותה להתמחות בקשת רחבה של טיפולים, הכוללים בין היתר, הזרקות של חומרים מתקדמים, פיסול פנים, טיפולי לייזר, מתיחות פנים, מזותרפיה רפואית, פילינג רפואי ועוד.

ד"ר שירה אליאב שמה לה למטרה להיות גורם מוביל, מנחה ומלמד, בתחום הרפואה האסתטית. השתלמויות רבות בהן השתתפה אצל מומחים מובילים ובעלי שם בארץ ובעולם, בתחום האסתטיקה וכירורגיה זעירה, יחד עם הניסיון הרב שצברה עם השנים, הביאו לכך שמטופלים רבים, בהם ידוענים מוכרים שנותנים חשיבות גבוהה למראם, סומכים את גופם וזיו פניהם בידיה המקצועיות.

יחד עם ניסיונה בתחום האסתטיקה הרפואית, על ענפיה, ד"ר אליאב מחזיקה בהתמחות ספציפית בתחום מתיחת הפנים בשיטת Aptos. בין היתר נטלה חלק פעיל בהשתלמות ייעודית והשתלמות למתקדמים בתחום מתיחת פנים בשיטה זו, שהינה השיטה המובילה והמוכחת בתחום זה בעולם. את התחום למדה בחו"ל אצל מייסד ומפתח השיטה, ד"ר Giorgi Sulamandze, וכיום בעצמה מעבירה את הידע והתורה לרופאים הלומדים תחום מורכב זה.
פועלה הרב והכרתה בתחום זה זיכה אותה לחברות מן המניין בארגון האמריקני לרפואה אסתטית AAAM[American Academy of Aesthetic]. הידע הרב שצברה ושהביאה עמה מחו"ל, הפך אותה ללא כל ספק לאחת המוערכות בתחום האסתטיקה הרפואית בישראל.

ד"ר שירה אליאב גדלה לתוך רזי עולם הרפואה בהיותה דור שני בעולם הרפואי, בת למשפחת רופאים, אשר בעיקר שאבה את הידע וההשראה מאביה, ד"ר גנאדי נמירובסקי, שהנו מהרופאים הידועים בתחום הרפואה והאסתטיקה.
ד"ר אליאב שמה לה למטרה לקדש ערכים בסיסיים ביותר של יושרה וקשר אישי עם המטופל, ויחד עם זאת, להיות בחזית הקדמה בתחום מתפתח זה.
לדבריה, אסתטיקה רפואית עוסקת בראש ובראשונה במראה ואיכות חיים אך היא מבוססת על טיפולים רפואיים מתקדמים המשפיעים ישירות על תהליכים בגוף שלנו ובפנים בפרט.

מתוך תפיסה זו ועם הניסיון הנרכש, פיתחה ד"ר שירה אליאב את היכולת להבין את הצרכים העמוקים של המטופל ולהציע את תכנית הטיפול האופטימלית עבורו.
הטיפול אצל ד"ר שירה אליאב מתחיל תמיד בפגישה אישית, הסבר מפורט על חלופות הטיפול והתאמת הטיפול הנכון ביותר למטופל, ביחס לתוצאה הרצויה.
ד"ר שירה אליאב מתחייבת לעשות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים לכל סוג טיפול  ובטכניקות טיפול המתקדמות והייחודיות ביותר, וזאת מתוך מטרה להביא את המטופל לתוצאה הרצויה והמבוקשת.