צור קשר

ד"ר שירה אליאב

בית > ד"ר שירה אליאב
ד"ר שירה אליאב הוסמכה כרופאת שיניים [D.M.D] לפני למעלה מ-  10 שנים.
לאחר שנים רבות בהן עסקה בהליכים שיקומים וכירורגיים עדינים, העמיקה את ניסיונה באסתטיקת הפנים.
אל עולם הרפואה הגיעה מתוך תשוקה עזה ללימודי גוף האדם ולקחת חלק במערכת מצילת חיים.

זאת, יחד עם משיכתה מגיל צעיר לעולם האומנות, הציור, הפיסול והיצירה – הביאו אותה לחבר שני עולמות תוכן אלו לעולם אחד הרמוני של אסתטיקת הפנים.
חלוף השנים והניסיון הרב בתחום זה, הביאו אותה לבצע קשת רחבה של טיפולים, הכוללים בין היתר, הזרקות של חומרים מתקדמים, פיסול פנים, טיפולי לייזר, מתיחות פנים, מזותרפיה רפואית ועוד.

השתלמויות רבות בהן השתתפה אצל רופאים מומחים, בעלי שם בארץ ובעולם, בתחום האסתטיקה וכירורגיה זעירה, יחד עם הניסיון הרב שצברה עם השנים, הביאו לכך שמטופלים רבים, הנותנים חשיבות גבוהה למראם, סומכים את זיו פניהם בידיה המקצועיות.

יחד עם ניסיונה בתחום, ד"ר אליאב מחזיקה בניסיון ספציפי בתחום מתיחת הפנים בשיטת Aptos. בין היתר נטלה חלק פעיל בהשתלמות ייעודית והשתלמות למתקדמים בתחום מתיחת פנים בשיטה זו, שהינה השיטה המובילה והמוכחת בתחום זה בעולם. את התחום למדה בחו"ל אצל מייסד ומפתח השיטה, ד"ר
Giorgi Sulamandze
ד"ר שירה אליאב חברה מן המניין בארגון האמריקני לרפואה אסתטית AAAM[American Academy of Aesthetic]. הידע הרב שצברה ושהביאה עמה מחו"ל, הפך אותה ללא כל ספק לאחת המוערכות בתחום האסתטיקה בישראל.

ד"ר שירה אליאב גדלה לתוך רזי עולם הרפואה בהיותה דור שני, בת למשפחת רופאים, אשר בעיקר שאבה את הידע וההשראה מאביה, ד"ר גנאדי נמירובסקי, שהנו מהרופאים הידועים בתחום הרפואה והאסתטיקה.
ד"ר אליאב שמה לה למטרה לקדש ערכים בסיסיים ביותר של יושרה וקשר אישי עם המטופל, ויחד עם זאת, להיות בחזית הקדמה בתחום מתפתח זה.
לדבריה, אסתטיקת הפנים עוסקת בראש ובראשונה במראה ואיכות חיים אך היא מבוססת על מחקרים וטיפולים מתקדמים המשפיעים ישירות על תהליכים בגוף שלנו ובפנים בפרט.

מתוך תפיסה זו ועם הניסיון הנרכש, פיתחה ד"ר שירה אליאב את היכולת להבין את הצרכים העמוקים של המטופל ולהציע את תכנית הטיפול האופטימלית עבורו.
הטיפול אצל ד"ר שירה אליאב מתחיל תמיד בפגישה אישית, הסבר מפורט על חלופות הטיפול והתאמת הטיפול הנכון ביותר למטופל, ביחס לתוצאה הרצויה.
ד"ר שירה אליאב מתחייבת לעשות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים לכל סוג טיפול  ובטכניקות טיפול המתקדמות והייחודיות ביותר, וזאת מתוך מטרה להביא את המטופל לתוצאה הרצויה והמבוקשת.