צור קשר

מילוי קמטים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית

בית > מגוון הטיפולים > מילוי קמטים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית
 
השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף בטלפון וזכאות להטבה >>>

אין זה סוד. עם השנים, גוון העור מאבד מנפחו, הופך מדולדל, גוון השפתיים הופך לבהיר ואנמי ותווי הפנים מאבדים מחדותם.

חומצה היאלורונית (היאלורונן) הינה חומר טבעי המצוי בגוף שלנו, שתפקידו להזרים ולספק את לחות ונוזלים החיוניים להתחדשותו ורעננותו של העור. יחד עם הסיבים של אלסטין וקולאגן, הזרקת חומצה היאלורונית מהווה חלק עיקרי במטריקס המחזיק ושומר על העור. בתחום זה נמצאה החומצה כ"פלא" של ממש, זאת בשל יכולתה למלא ולחדש אזורים, אשר עם השנים איבדו מגמישותם מחינניותם, ובכך לשוות מראה צעיר. בטיפול אסתטי המבוצע על ידי הרופא, מתבצעת הזרקת חומצה היאלורונית לתוך שכבת העור, בהתאם לסוג הטיפול ולתוצאה הרצויה.

סוד ההצלחה של חומצה היאלורונית

כידוע, מים הנם היסוד הבסיסי ביותר של החיים ושמירה עליהם. הזרקת חומצה היאלורונית מצליחה למשוך ולנעול מולקולות של מים בתאי העור. אורח החיים במאה ה-21 הנו דינאמי ורווי לחצים, יחד עם היעדר הקפדה על שתייה בכמות מספקת, אלה מאיצים את הזדקנותו של העור. עם הגיל וההתבגרות הריכוז הטבעי וטיב החומצה ההיאלורונית בגוף יורד, כמו גם שומן תת עורי, ויחד עם גורמים סביבתיים כמו קרני השמש, זיהום אוויר, תזונה, סגנון החיים וכיו"ב, מאבד העור מנפחו ומגמישותו והופך ליבש וחסר ברק. כל אלו מהווים מה שקרוי "סממני הגיל".

ההיאלורונן המוזרק לעור, נותן נפח לעור הפנים ומחדש את התהליכים הטבעיים של הגוף, אשר פחתו עם השנים עקב התבגרות טבעית. בכך מהווה אמצעי בעל יכולות מוכחות לשיפור מבנה העור ולטשטוש ואף להעלים סימנים בעור שנגרמו כתוצאה מצלקות, אקנה, חבלות או הזדקנות העור (Depressions & Imperfections). סוד ההצלחה של הזרקת חומצה היאלורונית, אם כן, הוא ביכולתו לקשור אליו מולקולות של מים (פי 10,000 ממשקלו), ובכך גורם לריפויו, למילויו והתחדשותו של עור הפנים. בכך הופך ל"מעיין נעורים" של ממש.

איך לבחור חומצה היאלורונית?

לצורך שיפור מראה הפנים חשוב לשאוף לתוצאת מראה טבעי וחלק ככל הניתן
תוצאות לאורך זמן- חשוב לבחון את משך הזמן שחומר המילוי יחזיק מעמד עד להזרקה הבאה, תוצאות בעלות משך זמן תוצאה ארוך מוגדרות ככאלה אשר מחזיקות לרוב למשך שנה עד שנתיים.
מינימום כאב - טיפולי לשיפור מראה העור ממש לא צריכים להיות כרוכים בסבל או כאב, חשוב לשים לב שבחומצה ההיאלורונית שתבחרו יהיה חומר המאלחש את אזורי ההזרקה.
עמידה בסטנדרטים ותקנים - חומצה היאלורונית הינה מוצר רפואי ולכן חשוב לוודא שהחומר שבחרת עומד בתקנים ובסטנדרטים המקובלים והמחמירים בעולם, וודאו שהן מאושרות על ידי הFDA-מנהל המזון והתרופות האמריקאי ועל ידי הCE האירופאי ובנוסף שהינם מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי.
סיפורים ועדויות להצלחה- כמו בכל החלטה שאתם מקבלים בחיים חשוב לחפש עדויות וסיפורי הצלחה, חשוב לבחור חומצה היא לרונית אשר נוסתה על כמות גדולה של מטופלים אשר חוזרים להשתמש בהם בהצלחה ונהנים מתוצאות מדהימות!

מחקרים הנוגעים להזרקת חומצה היאלורונית

ההיאלורונן ידוע בשימוש הרפואה מזה עשרות שנים. מחקרים בתחום העלו כי הזרקת חומצה היאלורונית לעור מעלה משמעותית את הלחות והנוזלים שבעור. בדיקות מיקרוסקופיות מצאו שטיפול זה הגביר משמעותית את מציקותו של העור וגורם להעלים קמטים בפנים.
לחומצה ההיאלורונית נודע סגולה במתן הגנה טבעית מפני נזקי קרני השמש ולהגנה מפני אותם כתמי השמש הנודעים. בשיטה זו מגיעים לתוצאה הרצויה למילוי האזורים המבוקשים וחידוש מראה הפנים.

באמצעות טיפול נכון ומקצועי בהזרקת חומצה היאלורונית, שימוש בכלים חדשניים, כמו קנולה (Cannula), ניתן להגיע לתוצאה מיידית ושיפור דרסטי במצבים הבאים:
 
 • קמטים בצדי העיניים.
 • שקעי חיוך הנוצרים מכיוון האף לצדי הפה (קמטי סוגריים).
 • קמטי "זעם" שבין הגבות.
 • שקעים אנכיים מצדי הפה לסנטר (מריונטה).
 • חידוש והדגשה של קו השפה (מתכווץ ונעלם עם השנים).
 • קמטי המעשן (מעל השפה העליונה).
 • מילוי שפתיים דקות וקמוצות.
 • יצירת סימטריה בין אזורים שונים בפנים.
 • העלמת וטשטוש סימני אקנה.
 • מילוי עצמות לחיים ושקעי הרקות.
 • מתן נפח והעלמת קמטי לחיים.

הזרקת חומצה היאלורונית מחירים

התעשייה של היופי לא מפסיקה להביא כל מיני סוגים של חידושים אשר מעניקים את הפתרונות הנהדרים האלה אשר בזכותם נשים וגברים שמאוד רוצים לשמור על מראה פנים צעיר, יכולים תמיד לקבל את מבוקשם במחירים אטרקטביים.
לא צריכים לעבור ניתוחים מסובכים, ורק עם הפעולה של הזרקה מקצועית יכולים לשמר מראה של עור רענן וצעיר עם תוצאות מיידיות ושיפור דרסטי במצבים רבים, כך שכל  עניין מחיר חומצה היאלרונית די מחזיר את עצמו באופן מהיר, והנהירה אחר הפתרון האסתטי הזה די מובנת.
התחבבות החומר הזה מתגברת בייחוד לאור העובדה כי לחומצה היאלרונית ישנם יתרונות חשובים רבים נוספים כמו שמירה מפני פגעי השמש עם הגנה מפני כתמי השמש שמסמנים לא רק על הגיל, אלא גם על מיעוט בשימוש באמצעי הגנה בשמש.
אז רגע לפני הכניסה אל חדר הטיפולים, חשוב להבין כי עבור הזרקת חומצה היאלרונית, המחירים יכולים להשתנות בהתאם למצב של עור הפנים, ולהכין לא רק את הארנק אלא את הנפש לקראת כניסה אל מעיין נעורים של ממש.


ככל שמקדימים להתחיל עם הטיפול, מיד עם הסממנים המוקדמים של הגיל, כך גם התוצאה המושגת רצויה יותר. הטיפול נמצא יעיל ביותר גם כטיפול משלים לאחר ניתוחים פלסטיים, כמו מתיחת פנים ודומיהם.

מעוניינ/ת בהצעת מחיר להזרקת חומצה היאלורונית? באבחון העור והשגת התוצאות הרצויות לך? צרי איתנו קשר במרפאה הקרובה לביתך
 • חומצה היאלורונית לפני ואחרי
 • הזרקת חומצה היאלורונית
 • חומצה היאלורונית מחירים
 • חומצה היאלורונית מחיר

מילוי קמטים, מילוי שפתיים, הדגשת תווי פנים, טשטוש והחלקת סימני אקנה, העלמת נזקי עישון, רענון וחידוש מראה הפנים.

הזרקת החומר לאזורים המבוקשים במינונים הדרושים עד להגעה לתוצאה הרצויה.

את תוצאת הטיפול ניתן לראות מייד בגמר הטיפול, כאשר בחלוף 3-4 ימים ניתן לראות תוצאה סופית.

לאחר הטיפול תיתכן נפיחות קלה שחולפת בדר"כ לאחר כשלושה ימים. במקרים מסוימים יתכנו גם שטפי דם קלים, החולפים גם הם בחלוף מספר ימים.

6 – 24 חודשים, בהתאם לאיכות החומר ומידת סמיכותו.

ישנן מספר חברות המייצרות סוגים שונים ורבים של החומר המוזרק היאלורונן.
גם כאן יש טווח מחירים רחב בין המוצר למוצר. פער מחירים הנגזר מאיכות החומר וסוג המותג.
בפשטות ניתן לומר שאיכות החומר (ומחירו) משתנה על בסיס סמיכותו של החומר. ככול שהחומר סמיך יותר כך הוא יקר יותר, התוצאה הנראית לעין טובה יותר ועיקר הפער נוגע למשך הזמן שהחומר מחזיק בגוף ומשמר את תוצאת הטיפול. בעוד שהתוצאה הנראית בחומרים הדלילים יותר מחזיקה למספר חודשים (כחצי שנה), החומרים הסמיכים יותר ומהמותגים המוכרים יותר מצליחים להישמר אף עד כשנתיים.
במרפאה אצל ד"ר שירה אליאב נעשה שימוש רק בחומרים הבטוחים והאיכותיים ביותר, ביניהם רסטיליין, ג'ובידרם ובילטרול, אשר מחזיקים באישור ה- FDA (רשות התרופות האמריקנית), ונחשבים בטוחים ואיכותיים ביותר.

בהיעדר בעיות רפואיות מיוחדות, ניתן לומר שטיפול של הזרקת חומצה היאלורונית מתאים לכל אחד.
בזמן פגישת הייעוץ עם הרופא, המטופל משיב לשאלון רפואי ועל בסיסו ניתן להבין האם קיימת מגבלה כלשהי בקבלת הטיפול.
מובן שככל שמתחילים לעבור את הטיפול מוקדם יותר, כך התוצאות המתקבלות טובות יותר ונראות יותר.

קנולה היא מחט עם מאפיינים מיוחדים שהופכים אותה מתאימה במיוחד לטיפולים אלו.
המדובר במחט ארוכה עם גמישות מיוחדת וציפוי סיליקון.
בטכניקה חדשנית זו, די לרוב בדקירה אחת, אשר ממנה מוחדרת המחט לתוך העור.
גמישותה  והסיליקון המצפה אותה, מאפשר תנועה רכה וקלה בתוך העור ופיזור אחיד ושווה של החומר המוזרק.
המבנה הייחודי של המחט מפחית משמעתית שטפי דם הנגרמים לרוב עקב הזרקה עם מחטים רגילות. עוד יתרון של הקנולה הוא בהפחתת תחושת הכאב הנלווה לטיפול.
הטיפולים המבוצעים על ידי ד"ר שירה אליאב נעשים באמצעות מחט זו.