צור קשר

חידוש מראה העור עם טיפול מזותרפיה לפנים (Mesotherapy)

בית > מגוון הטיפולים > חידוש מראה העור עם טיפול מזותרפיה לפנים (Mesotherapy)
חבילה משתלמת לתוצאה מושלמת !
השאירו פרטים למידע נוסף ולזכות מימוש ההטבה >>>

הפנים הם השער לפנימיות שלנו. כל מה שעובר עלינו ניכר בפנינו. כל דאגה, כל אירוע לחץ, הילדים שלא בבית, הסביבה המפויחת – נגלים מיד בפנינו. כך עם השנים אירועי החיים נותנים את סימניהם על עור הפנים, אשר מאבד מחינניותו, הופך רפוי ורווי קמטים וקמטוטים ובעיקר מאבד מנפחו וברק הנעורים. אז מה עושים? ובכן היום יש מענה לכך דרך הרפואה האסתטית.
בעולם האסתטיקה הרפואית, מוגדר הטיפול במזותרפיה כמהפכה של ממש!

טיפול מזותרפיה הנו טיפול אסתטי-רפואי, המבוצע על ידי רופא, שמטרתו לטפל באזורים בעיתיים בגוף, כמו צלוליטיס, מראה עור הפנים, התחדשות הצוואר וכד'.
טיפולי מזותרפיה, מוכרים לרפואה כבר למעלה מ- 50 שנים. מחקרים שהתבצעו באירופה ובארצות הברית העלו תוצאות מרשימות ביותר לטיפול.
היתרון הגדול של הטיפול המזותרפי הוא בהחדרת החומרים המזינים ישירות לשכבת הדרמיס בעור, ובכך מגיע לתוצאות אופטימאליות של חידוש ורענון בעת טיפול מזותרפיה לפנים. יש לציין שעצם הדקירות הקטנות והרבות בעור, כשלעצמן מעודדות את התחדשות העור ומסייעות להגעה לתוצאות המבוקשות.

עוד התגלה כי טיפולי מזותרפיה תורמים רבות גם למטרות אחרות, כמו הפחתת כאבים ובחידוש וחיזוק זקיקי השערה, כנגד נשירת שיער אצל נשים וגברים. טיפול אשר תופס יותר ויותר תאוצה בארץ ובעולם, יחד עם ההצלחות המרשימות הנלוות לו.
שיטת הטיפול המזותרפי והחומר המוזרק, נבחר בשיתוף פעולה שבין הרופא למטופל, על בסיס מצב המטופל והתוצאה הרצויה.
על טיפול מזותרפיה לפנים נאמר "כאן כדי להישאר". הצלחתו הרבה במניעת הזדקנות העור וחידוש מראה הפנים, מביאה אנשים רבים ברחבי העולם להגיע למרפאה לקבל את הטיפול ואיתו עור פנים מלא, בוהק ורענן.

שאלות נפוצות:

מהם הטיפולים הניתנים באמצעות המזותרפיה?

המזותרפיה ידועה ביעילותה כטיפול במגוון רחב של פציעות, מחלות ומצבים רפואיים. בשנים האחרונות השתלב הטיפול ברפואה האסתטית ונמצא כיעיל מאוד לטיפולים קוסמטיים הכוללים אקנה, צלוליטיס, סימני מתיחה, צלקות וקמטים וכטיפול כללי לשיפור מראה הפנים ורעננותו. הטיפול יכול לשמש גם להפחתת היקפי שומן בעור. טיפול מזותרפיה לפנים נעשה באמצעות זריקות מרובות והחדרת ויטמינים ומינרלים (או חומצה היאלורונית – Skin Booster – תלוי בסוג הטיפול והתוצאה המבוקשת) לשכבת השומן והרקמות שתחת העור.

כיצד מסייע טיפול המזותרפיה להתחדשות העור ולאנטי אייג'ינג?

הזרקת הויטמינים לשכבה התת-עורית מחדשת את תאי העור ומאיצה את פעילותם. בכך להמריץ את הייצור של קולגן ואלסטין מה שהופך לטיפול אנטי-אייג'ינג במובן העמוק של המונח. את הטיפול מומלץ להתחיל כבר בשנות העשרים, זאת על מנת למנוע היווצרותם של קמטים. 
טיפולים אסתטיים לעור הפנים, צוואר, זרועות וידיים מומלצים מספר פעמים בכל שנה.

ממה מורכב טיפול מזותרפיה לפנים?

חומצה היאלורונית/ ריכוז ויטמינים, אנטי-אוקסידנטים, חומצות אמינו, נוגדי דלקת, תמציות צמחים, מינרלים ומרכיבים נוספים.

מתי ניתן לראות תוצאות?

התוצאות משתנות בהתאם לסוג העור והתגובה לטיפול המזותרפיה. על פי רוב ניתן לראות תוצאות כבר בתום הטיפול הראשון, כאשר בגמר סדרת הטיפולים ניתן להבחין בהתחדשותו, בגמישותו וברעננותו של העור. לתוצאה מלאה ולקבלת מראה פנים בוהק ורענן, יש לסיים את סדרת הטיפולים שנקבעו.

האם התוצאה נראית לאורך זמן?

ניתן להבחין בתוצאות לאורך זמן. כמובן שאורח חיים בריא המשלב פעילות גופנית ותזונה נכונה, מסייעים לטווח אפקטיבי ארוך יותר. עם זאת, חשוב לזכור שאנחנו לא יכולים לעצור את ההזדקנות הטבעית המשפיעה על המראה שלנו. מסיבה זו, מומלץ על ביקורי תחזוקה שוטפים, על פי המלצת הרופאה.
ככלל, בתום סדרת טיפולי מזותרפיה, התוצאה אפקטיבית לתקופה בת 6 – 8 חודשים, בהתאם לסוג הטיפול, לאיכות החומר ולמטרת הטיפול.

האם הטיפולים כואבים?

בזמן טיפול מזותרפיה לפנים המטופל עשוי לחוש תחושה של צביטה, או צריבה קלה בעת ההזרקה. הטיפול יכול להתבצע בהרדמה מקומית שתקל על תחושות אלו.

האם קיימות תופעות לוואי לטיפול?

תופעת לוואי שכיחה של מזותרפיה, היא שטפי דם מקומיים, אשר בדרך כלל נעלמים בחלוף ימים בודדים. לעיתים ניתן לחוש בכאב מקומי החולף בתוך 24-48 שעות.

זמן החלמה לאחר הטיפול?

ללא תקופת החלמה. יתכנו שטפי דם קלים ושריטות קטנות בעור, שיחלפו לאחר מספר ימים.

האם ישנן הגבלות לאחר קבלת הטיפול?

ישנן מגבלות קלות, אשר משתנות בהתאם לסוג ובדרך הטיפול. בקווים כלליים ניתן לציין מספר מגבלות כמו הימנעות מאיפור למשך 4 שעות מסיום הטיפול, או הימנעות ממקלחת חמה למשך של 6 עד 8 ​​שעות. מומלץ לאכול ארוחה עשירה בחלבון, ולהימנע מקפאין או ממריצים אחרים לפני הטיפול.

מי רשאי להעניק טיפולי מזותרפיה לפנים?

טיפול מזותרפיה בהזרקה אל תוך העור, יתבצע אך ורק על ידי רופא העוסק ברפואה אסתטית.

התוצאה:

הצערת מראה העור, מיצוק העור וקבלת ברק ואדמומיות, חיזוק עמידות בפני נזקי הסביבה והשמש ומניעת הזדקנות מואצת. קבלת מראה עור בריא מתוח ומחוטב.