צור קשר

הצהרת נגישות

בית > הצהרת נגישות
במרפאת ד"ר שירה אליאב אנו שואפים לספק חווית שימוש מרבית באתר לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות.
השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה.

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

לשם כך מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור כלל האוכלוסייה וכן עבור אנשים עם מוגבלות. האתר הוקם בהתאם להנחיות הנגישות הקבועות בתקן ישראלי רשמי מספר 5568 שעניינו "קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA (להלן- תקן הנגישות).
תקן זה מתבסס על מסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

תמיכה בדפדפנים: האתר תומך בכל הדפדפנים הפופולריים כגון: Internet Explorer 10 ומעלה , Google Chrome, Mozila Firefox ו-Microsoft edge

האתר מותאם לגלישה מנייד.
אתר זה נגיש ומותאם לצפייה גם לאנשים בעלי מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך ובטכנולוגיות נוספות המאפשרות הנגשת תכנים.
בכדי לעמוד בדרישות תקן הנגישות, הותקן בין היתר תוסף נגישות בתוספת שיפורים באתר המאפשרים
שינוי גודל טקסט – ניתן להגדיל את גודל הטקסט המוצג מבלי לאבד מידע.
ניווט באמצעות מקלדת – על ידי לחיצה על כפתור ה-Tab ניתן לעבור בין אזורים באתר.
תפעול באמצעות מקשי קיצור של תוכנות קריאת מסך – במידה והנכם משתמשים בתוכנת קריאת מסך תוכלו לנווט בין כותרות הדפים בהתאם להגדרות מקשי קיצור הדרך של התוכנה.
שינוי ניגודיות
הפסקת היבהובים
הדגשת קישורים
 
בכל בעיה, שאלה ובקשה ניתן לפנות ליועץ הנגישות במשרדנו
שם: שי
טלפון: 054-4637819
מייל: clinic@dreliav.co.il