צור קשר

ג'ובידרם - JUVEDERM

בית > ג'ובידרם - JUVEDERM
ד"ר אליאב, מנבחרת המומלצים ע"י ג'ובידרם, מזמינה אתכם ליהנות ממחירים מיוחדים לחומצה ההיאלרונית הטובה בעולם - התקשרי או הזיני פרטים בטופס צור קשר, ומזכירות המרפאה תתקשר אליך למסירת פרטים ועלויות
 


ג'ובידרם סדרת מוצרי המילוי לחידוש מיידי של נפח הפנים, החלקת קמטים ועיצוב השפתיים. חומר המילוי האסתטי, האיכותי, החדשני והנמכר בעולם - מאושר FDA
בעזרת ג'ובידרם, המבוסס חומצה היאלורונית, תוכלו לבצע תכנית פיסול תווי הפנים להשבת מראה טבעי, קורן וחיוני. חומר איכותי זה מאפשר תוצאות לא פחות ממדהימות, יחד עם עמידות נפלאה על פנינו לאורך זמן - עד שנתיים.

מזרקי החומצה ההילארונית מיוצרים ע"י לא מעט חברות ברחבי העולם, ובבחירתנו את חומר המילוי שיוזרק לעור הפנים חשוב שנבין את רמת העמידות שכל מותג מציע, כמו גם עלותו הכספית כמובן. בעוד שמתחריה מציעים רמת עמידות בין 4 חודשים עד שנה, איכות ג'ובידרם מבטיחה לך אפקט מתיחה והרמת עצמות הלחיים למשך כשנתיים בשימוש עד מזרק אחד. כלומר, ככל שהמוצר איכותי ועמיד כך הוא משתלם יותר לאורך זמן. 


והתוצאה? טבעית, הרמונית וחלקה...

יתרונות מוצרי Juvederm
 • ביוקמפטיבילי, לא רעיל. חומר שאינו זר לגוף ומתפרק טבעי.
 • השפעה מיידית.
 • פרופיל בטיחות מוגדר היטב.
 • אינם מכילים חלבונים מן החי.
 • היפו אלרגני.
 • זמין עם הרדמה להפחתת התחושה בזמן הטיפול.
 • מאושר משרד הבריאות, FDA ו- CE.
 • חומר בעל מידת סמיכות גבוהה עם תוצאות המחזיקות לאורך זמן רב.
 
יחד עם רסטילן, מוצרי ג'ובידרם נחשבים לחומרי המילוי הבטוחים, האיכותיים והיקרים שבשימוש הרפואה האסתטית. חומרי המילוי של ג'ובידרם מוזרקים במהלך הטיפול לשכבת הדרמיס העמוקה שבעור, לטיפול בקמטים במידה בינונית עד קפלים עמוקים ושברי עור. הטיפול בג'ובידרם נראה למשך חודשים ארוכים, עד שנה ולמעלה מכך, תלוי בסוג הטיפול והמטופל.


וייקרוס Vycross - הכירו את הסדרה היוקרתית ביותר של ג'ובידרם
 

 

וייקרוס Vycross חומצה היאלורונית המהווה את "סדרת היוקרה" מבית ג'ובידרם ונחשבת לאחת מהפילרים היקרים והאיכותיים ביותר ברפואה האסתטית. מוצרי הוייקרוס, כמו כל מוצרי ג'ובידרם הנם בעלי תו איכות ומאושרי משרד הבריאות ה- CE האירופי וה- FDA האמריקני.

חומרי הוייקרוס הינם מבוססי חומצה היאלורונית, ובהתאם לכך נועדו לטפל בקמטים שנוצרו עם השנים, טיפול בדילול העור והשבת נפחים שאבדו עם השנים. מעבר לכך, לסדרה זו יכולת מוכחת להביא לתוצאה של פיסול ועיצוב הפנים, בצורה הרמונית וטבעית, תוך הענקת מראה עור בוהק, חלק ומלא חיות. לאור איכות החומר וסמיכותו, מוצרי הוויקרוס הפכו כפורצי דרך של ממש בהיותם אפקטיביים לפרק זמן של 18 – 24 חודשים.

כל מוצרי סדרת VYCROSS הנם בתוספת לידוקאין שהנו חומר אלחוש המפחית משמעותית את תחושת ההזרקה ומאפשר את ביצוע הטיפול בתהליך נעים יותר.


הפילרים בטכנולוגיית הוייקרוס מחולקים ל- 3 סוגים:

 JUVEDERM VOLUMA

חומר מילוי ייעודי לעיצוב והשבת נפחים באזורים שונים בפנים כגון עצמות לחיים, קו הלסט וסנטר. הייחודיות של ה- VOLUMA הוא בנפחים שהוא מעניק למראה הפנים והאזור המטופל. בעוד שטיפול בחומרי מילוי יכול למלא ולטפל בקמטים ביעילות, אין ביכולתו לפתור את בעיית אובדן הנפחים. באזורים אלו דרוש טיפול באמצעות חומר יעודי שפותח במיוחד למטרה זו, ואשר ביכולתו להעניק לפנים הרמה עדינה ולהשיב את הנפח שאבד עם השנים, זאת בצורה חלקה והרמונית הנשארת לאורך זמן רב.

השבת הנפח ללחיים באמצעות הווליומה מאפשרת טיפול באזורי הפנים ששקעו, עיצוב מחדש של קוי המתאר בפנים והרמה עדינה וטבעית של הפנים. הנוסחה הייחודית של הווליומה בעלת כושר הרמה לתיקון אובדן נפח באזור הלחיים אשר נגרם בתהליך ההזדקנות.

JUVEDERM VOLIFT

חומר מילוי לטיפול בקמטים בינוניים עד עמוקים (כגון הקמטים היורדים מצדי האף), ולאזורים הדרושים תוספת נפח.
עם הזמן, הלחיים, אזור הסנטר והלסת מושפעים מתהליך ההזדקנות הטבעי – אובדן נפחים, פגיעה בקונטור הפנים והתקיימותם של קמטים סטטיים כגון קפלי nasolabial עמוקים (בצדי האף היורדים מטה לצדי הפה) – הנם בין סממני הזדקנות. ה-VOLIFT מעוצב לטיפולים עבור קמטים בינוניים עד עמוקים, מביא להשטחתם ומשווה מראה פנים טבעי ורענן. 

JUVEDERM VOLBELLA

חומר מילוי המותאם במיוחד לשחזור קו השפתיים, להוספת נפח לשפתיים ולעיצובן מחדש, לטיפול בקמטים שטחיים וכן לטיפול באזורים מסביב לעיניים – במראה עדין, חלק וטבעי. התוצאה נראית מיידית ונשארת למשך זמן ארוך במיוחד ועד לשנה, בטיפול של מזרק אחד בלבד. מה שהופך את ה- VOLBELLA למוצלח כל כך הוא בהיותו מבוסס טכנולוגיית ה-VYCROSS הייחודית אשר אפקטיבית יותר ובעלת תוצאות טבעיות הנשארות לאורך זמן רב יותר. 

יתרונותיה של טכנולוגיית הוייקרוס על פני מתחריה

 • כל יתרונות חומרי הג'ובידרם, המפורטים מעלה.
 • אפקטיביות התוצאה נראית מיד בגמר הטיפול.
 • חומר טבעי, אינו קבוע, אשר תוצאותיו נראות למשך הזמן הרב ביותר ועד ל- 18-24 חודשים.
 • ככל שניתנת הקפדה לקיום הטיפולים במועדם מרווח הזמן בין טיפולים מתארך ונדרשים פחות טיפולים, זאת בהינתן שלאחר הטיפול העור מתקן ומשפר את עצמו תחת קפלי וקמטי העור, באופן טבעי.
 • תופעות הלוואי שלאחר הטיפול מופחתות ועל פי רוב נעלמות כיום-יומיים לאחר הטיפול.
   
תופעות לוואי אפשריות של חומרי מילוי
תופעות לוואי המאפיינות את כל החומרים שבשימוש ד"ר שירה אליאב, הן בדרך כלל קלות שנעלמות לרוב עד 7 ימים או פחות. אלה כוללות תגובות מקומיות זמניות במקום ההזרקה, כמו אדמומיות, אי נוחות קלה, נפיחות, בליטות, ושטפי דם קלים, שלרוב ניתן לטשטש עם מעט איפור.

ד"ר אליאב, מנבחרת המומלצים ע"י ג'ובידרם, מזמינה אתכם ליהנות ממחירי השקה בלעדיים למוצרי ג'ובידרם ! הירשמו לניוזלטר, או צרו קשר כאן